SEDYE ASANSÖRÜ
Sedye AsansörüHastanelerimizin vazgeçilmez unsuru haline gelen sedye asansörleri,1.275 kg.- 2.500 kg. aralığında yapılmaktadır. Otomatik kapılı ve frekans kontrollü çözümlerle, hastanın daha konforlu seyahat etmesi ve dolayısıyla oluşabilecek sarsıntılar engellenmiştir. Antibakteriyel kaplama ve taban malzemesi ile hijyen koşulları sağlanmış olup,göz almayacak şekilde dizaynı yapılan aydınlatma, hastanın gözünü yormadan, kendini güvende hissetmesini sağlar.

YÜK ASANSÖRÜ
Yük AsansörüDepo, alışveriş merkezleri, fabrikalar gibi, yük taşıma işlerinin yoğun olduğu yerlerde kullanılmak üzere, 500 kg. ile 12.000 kg. kapasiteli olarak imal edilmektedir. Mekanik ve hidrolik olarak projelendirilebilen yük asansörlerinde, en ağır koşullarda kullanım sağlanmaktadır.

ARAÇ ASANSÖRÜ
Araç AsansörüGünümüzde araç sayısındaki artış, kentlerde çok katlı otopark ihtiyacını beraberinde getirmiştir.Otoparklarda yol için ayrılabilecek alanlar sorun olduğunda veya yerden tasarruf etme imkanı sebebiyle, araç asansörleri yapılmaktadır. Yapmış olduğumuz araç asansörlerinde, şoför aracından inmeden kumanda butonuna ulaşabilmektedir. Malzemeler fırın boyalı olup, uzun ömürlüdür.

ENGELLİ ASANSÖRÜ
Engelli AsansörüMerdiven çıkma zorluğu çekenler için en ideal çözümlerden biridir. Tüm iç ve dış merdivenlere uygulanmaktadır. Düz ve döner merdivenlere montajı yapılabilmekte olup evin iç dizaynına ve kullanıcılara göre seçenekleri bulunmaktadır. İhtiyaca göre koltuklu veya platform olarak seçenekleri bulunmaktadır. CE sertifikalı.

YÜRÜYEN MERDİVEN
Yürüyen MerdivenAlışveriş merkezleri,havaalanlarında, insanların dikey taşımacılığında önemli bir yere sahip olan yürüyen merdivenleri, hem iç mekanlara hem de yaya üst geçitleri gibi dış mekanlara uygulamaktayız.Avrupa Merdiven Standardı EN115 göre ,montaj ve bakımlarını yapmaktayız.

YEMEK ASANSÖRÜ
Yemek Asansörü
100-250 kg kapasiteli, mekanik olarak imal edilmektedir.