Firmamız 1991 yılında asansör sektöründe faaliyete başlamıştır. Geçen bu süre içerisinde malzeme kalitesini ve firma organizasyonunu, günden güne geliştirip güvenli bir marka olarak GM Asansör’ü siz müşterilerimizin hizmetine sunmuştur. SZUTEST’den almış olduğumuz CE belgesi ile güvenliğe vermiş olduğumuz önemi tescillemiş ve yapmış olduğumuz montajlarda iliştirdiğimiz CE işareti ile, asansörlerde güvenliği üst noktalara taşımış bulunmaktayız.
İstanbul genelinde 15 araçla verdiğimiz mobil servis hizmeti ile asansör servis taleplerine çok iddialı bir sürede cevap vermekteyiz.
Servis elemanlarımıza verdiğimiz düzenli eğitim programları ile yaptığımız işlerde, güvenlik seviyesini üst noktalara taşımaktayız.

Hizmetlerimiz

Yeni bir elektrikli İnsan ve yük asansörünü , EN 81-20 , Hidrolik tahrikli insan ve Yük asansörünü, EN 81-20 standartında, CE işareti iliştirmekteyiz.

Eski asansörlerin kısmi veya tümden yenilenmesi işlemlerini TS EN 81-80 standartı çerçevesinde yapmaktayız.

Maltepe Merkez, Avrupa yakası (Ataköy NEF 22) ve Antalya şubelerimiz aracılığı ile, ISO Kalite Güvence Sistemi kriterlerinde 7/24 nöbetçi servislerimizle hizmet vermekteyiz..

Oluşum yaptığımız grup şirketimizde, kabin, karkas, tam otomatik kapı, makine şasesi, ağırlık karkasları ve diğer yardımcı imalatları yapmaktayız.