GM Asansör
Hizmetlerimiz
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
İnsan asansörü

İnsan asansörü

Makine dairesiz asansörlerin kullanıma sunulması, dünya asansör endüstrisinin gelişiminin bir sonucudur. Bu yeni gelişmiş asansör teknolojisi, makineyi asansör boşluğunda en uygun yere konumlandırmaya imkan tanır. Dolayısıyla bir Makine Dairesi ihtiyacını ortadan kaldırır.

Yük asansörü

Yük asansörü

Yük asansörü Süpermarketler, alışveriş merkezleri, havalimanı, depolar, hastaneler, oteller, sanayi tesisleri ve ofisler gibi çok çeşitli binalarda yük ve araç taşıma işleri için kullanılır. Binanın yapısına göre hidrolik veya elektrikli olarak imal edilir. Taşıma kapasitesi olarak, 1000-20.000 kg. aralığında kullanılabilir. Ağır yük taşınmasından dolayı, kullanılan tüm ekipmanlar bu doğrultuda projelendirilir. Manuel ve otomatik kapı seçeneği mevcuttur.

Sedye asansörü

Sedye asansörü

Hastaneler, tıp merkezleri ve klinikler için özel tasarım olarak uygulanır. Özel mukavemet ve güvenilirlik kurallarına uyacak şekilde özelleştirilmiş bir asansördür. Üst seviye park hassasiyeti ve hareket kalitesi ile donatılmıştır. Harici bir çağrı engelleme sistemi, kurtarma hizmetleri ile iletişim için iki yönlü bir çağrı sistemi ile donatılmıştır. Asansörde, VVVF sistemi ile çalışan otomatik şaft ve kabin kapıları bulunur. Antibakteriyel malzeme ile yapılmaktadır. Hidrolik ve elektrikli olarak tesis edilmektedir.

Engelli asansörü

Engelli asansörü

Hasta, yaşlı, yürüme zorluğu çeken ve merdiven inip çıkmakta zorlanan kişiler için  ruhsat gerektirmeyen 0,15m/sn hız ile çalışan yatay hareketlilik ihtiyaçlarını karşılamak üzere iç mekan engelli merdiven asansörü ve dış mekan engelli merdiven asansörü modelidir. Bir merdiven üzerindeki en pratik ulaşım aracıdır. Tekerlekli sandalyeleri veya merdiven çıkmakta zorlanan insanları katlanabilen  sandalyesin de oturarak kolayca taşıyabilir.

Yatay asansör

Yatay asansör

Özellikle eğimi fazla olan ve bundan dolayı da asansör kurulumunun mümkün olmadığı alanlarda kolaylıkla kullanılabilmektedir. Özellikle dış mekanlarda yapılacak olan sistemlerde büyük fayda sağlayan asansörlerde, öne çıkan özellikler şu şekildedir.

Servis asansörü

Servis asansörü

Otel, restaurant ve çok katlı yemekhanesi olan yerlerde,düşük maliyeti ve az yer kaplaması sebebiyle müşterilerimizin en çok tercih ettiği üründür.

Yürüyen merdiven

Yürüyen merdiven

Otellerdeki, hastanelerdeki, kamu binaları ve ticari binalardaki yeni kurulumlar için ideal çözümdür. Olağanüstü yolculuk kalitesi, güvenlik ve enerji verimliliği sağlayan ticari veya ağır hizmet tipi Yürüyen Merdivenler için benzersiz, özel hazırlanan tasarım hizmetleri sunarız. Geniş bir yelpazedeki seçenekleri ve tüm boyut ve şekilde projeler için özellaeştirilmiş çözümleri ile, GM Asansör sizi bu yolda attığınız her adımda yönlendirecektir.

Araç asansörü

Araç asansörü

Şehirlerde bina bahçesinde park alanlarının yetersiz olması nedeniyle, bodrum katlar otopark olarak projelendirilmekte olup, araç asansörleri ihtiyacı doğmuştur. Taşıma kapasitesi ihtiyaca göre değişen araç asansörleri, binaların yol, rampa gibi alan kayıplarını binaya geri kazandırmaktadır. Asansör kabini içine araç ile girildiğinde sürücünün aracından inmeden istediği kata gitmesini sağlayan buton sistemi sayesinde kullanıcıya büyük kullanım kolaylığı sağlanmaktadır.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın